Vítáme Vás na stránkách MODERNÍ DOMOV - RM

   Své řemeslnické služby poskytuji od roku 2000, kdy jsem pracoval pro stavební a obchodní společnosti. Od roku 2009 pracuji jako OSVČ a spolupracuji ve věcech technických a projekčních se stavební společností ÚSPORNÉ STAVBY s.r.o. Jako OSVČ Působíme především v Chrudimském, Pardubickém a Hradeckém kraji. V současné době připravujeme v obci Chrudim novou vzorkovnu luxusních omítkových povrchů, podlahovin, tapet a malířského sortimentu námi prováděnými.

   Dále provádíme úpravy budov zateplením, vedoucí ke snížení energetické náročnosti na vytápění v zimním období a chlazení v letních měsících. Výstavbu obytných budov s nízkými náklady na provoz. Také realizujeme rekonstrukce staveb, změny dispozičního a materiálového řešení včetně povrchových úprav. Jako novinku provádíme dekorativní povrchy interiéru jako jsou Benátské štuky, imitace kamene a sádrové omítky, pokládky podlah PVC (lino), vinil a laminátové plovoucí podlahy. Tapetování a malování interiérů.

  Projektujeme pozemní stavby, kde Vám navrhneme studii ve 3D promítání. Na základě studie vypracujeme projektovou dokumentaci, vyřídíme potřebná povolení a zrealizujeme zakázku. Zajistíme získání dotace z programu Nová zelená úsporám. V případě potřeby pomůžeme s financováním zakázky. 

Děkujeme za pozornost a těšíme se na případnou spolupráci.

Roman Marek

 

Partneři

MODERNÍ DOMOV - RM

Rychlý kontakt

MODERNÍ DOMOV - RM

Roman Marek

Na Šancích 1177

537 05 Chrudim

web: www.modernidomov-rm.cz

Email: r-marek@email.cz

Tel.: +420 777 912 079

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.